Prihajajoče tekme

Trenutno ni prihajajočih tekem

Pretekle tekme

29.10.2017 ob 14:00
NK Tromejnik G-Sukič : NK Avto Rajh Ljutomer
Člani, Tromejnik, Kuzma


21.10.2017 ob 15:00
NK AVTO RAJH LJUTOMER : ŠNK RADGONA
Člani, Stadion Ljutomer

10. krog - NK AVTO RAJH LJUTOMER : ŠNK RADGONA
21.10.2017 ob 10:30
NK AVTO RAJH LJUTOMER : NK KRIŽEVCI
Mladinci, Stadion Ljutomer


07.10.2017 ob 15:30
NK AVTO RAJH LJUTOMER : NK POLANA
Mladinci, Stadion Ljutomer


07.10.2017 ob 10:30
NK Avto Rajh Ljutomer : ŠNK Radgona
Mladinci, Stadion Ljutomer


23.09.2017 ob 16:00
NK AVTO RAJH LJUTOMER : NK ODRANCI
Člani, Stadion Ljutomer

6. krog 3.SNL-vzhod med ekipama NK Avto Rajh Ljutomer in NK Odranci
17.09.2017 ob 16:30
ND Lušt Beltinci : NK Avto Rajh Ljutomer
Mladinci, Beltinci

5. krog 3.SNL vzhod
16.09.2017 ob 16:30
NK Tišina : NK Avto Rajh Ljutomer
Mladinci, Tišina

5.krog 1.MNL mladinci
03.09.2017 ob 17:00
NK Bogojina : NK Avto Rajh Ljutomer
Člani, ŠRC Bogojina


27.08.2017 ob 17.00
U-19 NK AVTO RAJH LJUTOMER : NK SLATINA
Mladinci, Stadion Ljutomer


26.08.2017 ob 17.00
NK AVTO RAJH LJUTOMER : NK ČRENŠOVCI
Člani, Stadion Ljutomer

2. krgo 3.SNL-vzhod, NK AVTO RAJH LJUTOMER : NK ČRENŠOVCI
19.08.2017 ob 17:30
NK AVTO RAJH LJUTOMER : NK RAKIČAN
Člani, Stadion Ljutomer

1. krog 3.SNL-vzhod v sezoni 2017/2018 med NK Avto Rajh Ljutomer : NK Rakičan
15.07.2017 ob 18:00
NK Polet : NK Avto Rajh Ljutomer - prijateljska tekma
Člani, Sv. Martin

PRIJATELJSKA TEKMA
22.10.2016 ob 15:00
NK AVTO RAJH LJUTOMER : NK ČARDA
Člani, Stadion Ljutomer


16.10.2016 ob 15:30
NŠ Mura : NK Avto Rajh Ljutomer
Člani, Fazanerija Murska Sobota


16.10.2016 ob 10.30
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Rakičan
Mladinci, Stadion Ljutomer


06.10.2016 ob 15:30
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Rakičan
Člani, ŠRC Ljutomer


05.10.2016 ob 15:30
NŠ Mura : NK Avto Rajh Ljutomer
Člani, Fazanerija Murska Sobota


18.09.2016 ob 16:30
NK TROMEJNIK G. SUKIČ : NK AVTO RAJH LJUTOMER
Člani, KUZMA

NK TROMEJNIK G. SUKIČ : NK AVTO RAJH LJUTOMER, 5.KROG
17.09.2016 ob 16:00
NK LJUTOMER : NK RADENCI SLATINA
Mladinci, Stadion Ljutomer


04.09.2016 ob 17.00
Lušt Beltinci : Nk Avto Rajh Ljutomer
Člani, Beltinci


27.08.2016 ob 13:00
NK Ljutomer : NK Aluvar Gančani
Mladinci, Stadion Ljutomer


27.08.2016 ob 17:00
NK Avto Rajh Ljutomer : NK ŠD Križevci
Člani, Stadion Ljutomer


20.08.2016 ob 17.00
ŠD NK Križevci : NK Ljutomer
Mladinci, Križevci

1. KROG 1.MNL MLADINCI, ŠD NK KRIŽEVCI : NK LJUTOMER
20.08.2016 ob 19:00
Nafta 1903 : NK Avto Rajh Ljutomer
Člani, Lendava


14.08.2016 ob 18:00
ŠNK Bakovci : NK AVTO RAJH LJUTOMER
Člani, BAKOVCI

1.krog pokala MNZ/MS, ŠNK Bakovci : NK AVTO RAJH LJUTOMER
30.04.2016 ob 13.00
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Tromejnik
Mladinci, Stadion Ljutomer


30.04.2016 ob 17.00
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Črenšovci
Člani, Stadion Ljutomer


27.04.2016 ob 17.00
NK Grad : NK Avto Rajh Ljutomer
Člani, Grad


23.04.2016 ob 16:30
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Tromejnik
Člani, Stadion Ljutomer

20. krog, NK Avto Rajh Ljutomer : NK Tromejnik ob 16:30 na stadionu v Ljutomeru
13.04.2016 ob 16:30
NK Avto Rajh Ljutomer : ND Beltinci, POKAL
Člani, Stadion Ljutomer

NK Avto Rajh Ljutomer : ND Beltinci, POKAL 4.krog
09.04.2016 ob 16:30
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Turnišče
Člani, Stadion Ljutomer

18.krog 3.snl vzhod, NK Avto Rajh Ljutomer : NK Turnišče
06.04.2016 ob 16:30
NK Avto Rajh Ljutomer : ŠNK Radgona
Mladinci, Stadion Ljutomer

4.kolo pokala MNZ/NZS
03.04.2016 ob 16:00
NK Avto Rajh Ljutomer : ŠNK Radgona
Mladinci, Stadion Ljutomer

10.kolo 1.MNL mladinci, NK Avto Rajh Ljutomer : ŠNK Radgona
03.04.2016 ob 16:00
NŠ Mura : NK Avto Rajh Ljutomer
Člani, Murska Sobota

17.kolo, NŠ Mura : NK Avto Rajh Ljutomer ob 16.00 na Fazaneriji v M. Soboti
26.03.2016 ob 15:00
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Čarda
Člani, Stadion Ljutomer

16.krog, NK Avto Rajh Ljutomer : NK Čarda
12.03.2016 ob 12:00
NK Cven : NK Avto Rajh Ljutomer
Člani, Stadion na Cvenu


11.03.2016 ob 18:30
NK Maribor mladinci : NK Avto Rajh Ljutomer
Člani, Mariboru, umetna trava

NK Maribor mladinci : NK Avto Rajh Ljutomer, petek ob 18.30
05.03.2016 ob 13:00
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Slatina
Člani, Stadion Ljutomer


21.11.2015 ob 13:30
NK AVTO RAJH LJUTOMER : NAFTA 1903
Člani, Stadion Ljutomer

NK AVTO RAJH LJUTOMER : NAFTA 1903, 14.kolo 3.SNL -vzhod
15.11.2015 ob 10.30
NK RAKIČAN : NK AVTO RAJH LJUTOMER
Člani, Rakičan


07.11.2015 ob 14.00
NK Avto Rajh Ljutomer : ND Lušt Beltinci
Člani, Stadion Ljutomer

NK Avto Rajh Ljutomer : ND Lušt Beltinci, 12. krog
21.10.2015 ob 15.30
NK Črenšovci : NK Avto Rajh Ljutomer
Člani, Črenšovci

NK Črenšovci : NK Avto Rajh Ljutomer, 9. krog
10.10.2015 ob 15.30
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Grad
Člani, Stadion Ljutomer

NK Avto Rajh Ljutomer : NK Grad, 8.krog 3.SNL-vzhod
07.10.2015 ob 15.30
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Tromejnik
Člani, Stadion Ljutomer

NK Avto Rajh Ljutomer : NK Tromejnik, 3.KROG POKAL MNZ/NZS
04.10.2015 ob 15:30
NK Tromejnik : NK AVTO RAJH LJUTOMER
Člani, Kuzma


04.10.2015 ob 14:00
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Puconci
Mladinci, Stadion Ljutomer


26.09.2015 ob 16:00
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Bakovci
Člani, Stadion Ljutomer

NK Avto Rajh Ljutomer : NK Bakovci
12.09.2015 ob 13:00
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Tišina
Mladinci, Stadion Ljutomer

NK Avto Rajh Ljutomer : NK Tišina 3.krog
12.09.2015 ob 16:30
NK Avto Rajh Ljutomer : NŠ Mura
Člani, Stadion Ljutomer

NK Avto Rajh Ljutomer : NŠ Mura 4.krog
30.08.2015 ob 10.30
NK Avto Rajh Ljutomer : ND Beltinci
Mladinci, Stadion Ljutomer


29.08.2015 ob 17:00
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Lesoplast Križevci
Člani, Stadion Ljutomer

NK Avto Rajh Ljutomer : NK Lesoplast Križevci
22.08.2015 ob 19:30
NK Nafta : NK Avto Rajh Ljutomer
Člani, Lendava

1. krog 3.SNL-vzhod - NK Nafta : NK Avto Rajh Ljutomer
15.08.2015 ob 17:00
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Čarda
Člani, Stadion Ljutomer

1. krog pokala MNZ/NZS med NK Ljutomer : NK Čarda
09.08.2015 ob 18:00
NK Stojnci : Nk Avto Rajh Ljutomer
Člani, Stojnci

NK Stojnci : Nk Avto Rajh Ljutomer
08.08.2015 ob 18:00
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Središče ob Dravi
Člani, Stadion Ljutomer

NK Avto Rajh Ljutomer : NK Središče ob Dravi
05.08.2015 ob 18:00
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Podvinci
Člani, Stadion Ljutomer

NK Avto Rajh Ljutomer : NK Podvinci
01.08.2015 ob 18:30
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Videm
Člani, Stadion Ljutomer

NK Avto Rajh Ljutomer : NK Videm
25.07.2015 ob 18:00
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Ankaran
Člani, Stadion Ljutomer

NK Avto Rajh Ljutomer : NK Ankaran
20.05.2015 ob 17.30
NK Veržej : NK Avto Rajh Ljutomer
Člani, Veržej

Polfinale pokala mnz MS, NK Veržej : NK Avto Rajh Ljutomer
19.04.2015 ob 16.30
ND Lušt Beltinci : NK Avto Rajh Ljutomer
Člani, Beltinci

18.kolo 3.SNL vzhod, ND Lušt Beltinci : NK Avto Rajh Ljutomer
12.04.2015 ob 15:30
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Čarda
Mladinci, Stadion Ljutomer

10. kolo 1.MNL mladinci med NK Avto Rajh Ljutomer : NK Čarda ob 15.30
11.04.2015 ob 16:00
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Grad
Člani, Stadion Ljutomer

17.kolo 3.SNL vzhod NK Avto Rajh Ljutomer : NK Grad, ob 16.00
28.03.2015 ob 15:00
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Nafta 1903
Člani, LJUTOMER

15.kolo 3.SNL vzhod, NK Avto Rajh Ljutomer : NK Nafta 1903
21.03.2015 ob 15:00
NK Črenšovci : NK Avto Rajh Ljutomer
Člani, Črenšovci

14. kolo 3.SNL vzhod - NK Črenšovci : NK Avto Rajh Ljutomer
14.03.2015 ob ?
NK Drava Ptuj : NK Avto Rajh Ljutomer
Člani, Ptuj

NK Drava Ptuj : NK Avto Rajh Ljutomer
22.02.2015 ob 13:00
prijateljska - NK Slatina : NK Ljutomer
Člani, Murska Sobota (umetna)

prijateljska - NK Slatina : NK Ljutomer
17.02.2015 ob 15:30
prijateljska - NK Avto Rajh Ljutomer : NK Polet Sv. Martin
Člani, Sv. Martin na Muri

NK Avto Rajh Ljutomer : NK Polet Sv. Martin
22.11.2014 ob 13:30
NK GRAD : NK AVTO RAJH LJUTOMER
Člani, GRAD

4. KOLO, NK GRAD : NK AVTO RAJH LJUTOMER ob 13.30 v Gradu
09.11.2014 ob 14:00
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Lesoplast Križevci
Mladinci, Ljutomer

NK Avto Rajh Ljutomer : NK Lesoplast Križevci
08.11.2014 ob 14:00
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Tromejnik G. Sukič
Člani, LJUTOMER

12. kolo - NK Avto Rajh Ljutomer : NK Tromejnik G. Sukič
06.11.2014 ob 15.00
NŠ Ljutomer : NK Veržej
U-12, Veržej

NŠ Ljutomer : NK Veržej
31.10.2014 ob 14:00
NK AVTO RAJH LJUTOMER : NK ČARDA
Člani, Stadion LJUTOMER

11. krog 3.SNL vzhod, NK Avto Rajh Ljutomer : NK Čarda ob 14:00 na stadionu v Ljutomeru
31.10.2014 ob 15.00
NK Tromejnik: NK Avto Rajh Ljutomer
Mladinci, Kuzma


30.10.2014 ob 16.00
NK SLATINA : NŠ LJUTOMER
U-10, Radenci

9. krog, NK SLATINA : NŠ LJUTOMER, RADENCI ob 16:00
28.10.2014 ob 16:00
NK VERŽEJ : NK LJUTOMER
U-12, Veržej

2. krog, zaostala tekma, 28.10.2014 v Veržeju
26.10.2014 ob 14:00
Serdica Kl. Šinko : NK Avto Rajh Ljutomer
Člani, Serdica

10. kolo 3.SNL. vzhod, Serdica Kl. Šinko : NK Avto Rajh Ljutomer ob 14:00 v Serdici
25.10.2014 ob 15.00
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Gančani
Mladinci, Stadion Ljutomer

4. kolo mladinci, NK Avto Rajh Ljutomer : NK Gančani ob 15:00 v Ljutomeru
23.10.2014 ob 16.00
NŠ Ljutomer : NK Bogojina
U-12, Ljutomer

8. krog U13-ml. dečki, NŠ Ljutomer : Bogojina ob 16:00 v Ljutomeru
21.10.2014 ob 16.00
Mura : Ljutomer
U-14, Murska Sobota

7. krog U15-st. dečki, Mura : NŠ Ljutomer ob 16:00 v Murski Soboti
20.10.2014 ob 16:30
ŽNK Pomurje Beltinci : NŠ Ljutomer
U-12, Beltinci

7.krog, ml. dečki, ŽNK Pomurje Beltinci : NŠ Ljutomer ob 16.30 v Beltincih
18.10.2014 ob 15:30
9.kolo 3.snl-vzhod, NK LJUTOMER : NK BISTRICA
Člani, Stadion Ljutomer

9.kolo 3.snl-vzhod, NK LJUTOMER : NK BISTRICA
18.10.2014 ob 15.00
9.kolo, Ižakovci-Beltinci : NK Ljutomer
Mladinci, Beltinci

9.kolo, Ižakovci-Beltinci : NK Ljutomer
16.10.2014 ob 16.00
U-13, ŽNK POMURJE : NŠ LJUTOMER
U-12, Beltinci

7.krog, U-13, ŽNK POMURJE : NŠ LJUTOMER
16.10.2014 ob 16.00
Turnir U-11 v Ljutomeru
U-10, Stadion Ljutomer

Več na: http://www.mnzveza-ms.si/pokalnotekmovanje?sezona=14&skupina=81&tas=1
15.10.2014 ob 15:30
POKAL, NK LJUTOMER : NK CANKOVA
Člani, LJUTOMER

3.kolo POKALA MNZ/NZS - NK AVTO RAJH LJUTOMER : NIROS CANKOVA
14.10.2014 ob 16.00
U-15 - NŠ LJUTOMER : NK RAKIČAN
U-14, STADION LJUTOMER

6. krog - U-15 - NŠ LJUTOMER : NK RAKIČAN
12.10.2014 ob 15:30
Člani, NK Turnišče : NK AVto Rajh Ljutomer
Člani, Turnišče

8. kolo 3.SNL- vzhod, NK Turnišče: NK Ljutomer
11.10.2014 ob 15:00
Mladinci, NK Ljutomer : NK Puconci
Mladinci, Ljutomer

8. kolo, 1.MNL mladinci, NK Ljutomer : NK Puconci
09.10.2014 ob 16:30
U-13, NŠ Ljutomer : NK Čarda
U-12, Ljutomer

6. krog U-13-ml. dečki, NŠ Ljutomer : NK Čarda
07.10.2014 ob 16:30
U-15, NK Bakovci: NK Ljutomer
U-14, Bakovci

5. krog U15-st. dečki, NK Bakovci: NK Ljutomer
05.10.2014 ob 15:30
NK Tišina : NK Avto Rajh Ljutomer
Mladinci, Tišina

7. kolo, NK Tišina : NK Avto Rajh Ljutomer ob 15:30 v Tišini
04.10.2014 ob 16.00
NK Avto Rajh Ljutomer : NK Rakičan
Člani, Ljutomer

3. SNL - vzhod, 7. kolo, NK Ljutomer : Nk Rakičan
02.10.2014 ob 16.30
ND Beltinci : NŠ Ljutomer
U-12, Beltinci

5. krog U13 ml. dečki . ND Beltinci : NŠ Ljutomer, Beltinci ob 16:30
30.09.2014 ob 16.30
NŠ Ljutomer : ND Beltinci
U-14, Ljutomer

4. krog U15 st. dečki - NŠ Ljutomer : ND Beltinci, 16:30 v Ljutomeru
27.09.2014 ob 15.30
6.kolo 1.MNL MLADINCI - NK AVTO RAJH LJUTOMER: NK RAKIČAN
Mladinci, Ljutomer

6.kolo 1.MNL MLADINCI - NK AVTO RAJH LJUTOMER: NK RAKIČAN
25.09.2014 ob 16.00
2. krog pokala MNZ MS, NK GANČANI: NK AVTO RAJH LJUTOMER
Mladinci, Gančani

2. krog pokala MNZ MS/NZS, NK GANČANI: NK AVTO RAJH LJUTOMER
24.09.2014 ob 16.00
2. kolo pokala - NK Avto Rajh Ljutomer : Aqua Ižakovci
Člani, STADION LJUTOMER

2. kolo pokala MNZ MS/NZS - NK Avto Rajh Ljutomer: Aqua Ižakovci
20.09.2014 ob 16.30
3.SNL-vzhod, 3.kolo, NK AVTO RAJH LJUTOMER: ND LUŠT BELTINCI
Člani, STADION LJUTOMER

3.SNL-vzhod, 3.kolo, NK AVTO RAJH LJUTOMER: ND LUŠT BELTINCI, stadion Ljutomer ob 16.30
17.09.2014 ob 16.30
2. krog pokala MNZ MS, NK AVTO RAJH LJUTOMER : AQUA-IŽAKOVCI
Člani, STADION LJUTOMER

2. KROG POKALA, MNZ/NZS, NK AVTO RAJH LJUTOMER : AQUA-IŽAKOVCI, STADION LJUTOMER ob 16.30
14.09.2014 ob 16.30
4.kolo 3.SNL-vzhod, Grad : Avto Rajh Ljutomer
Člani, Grad

4.kolo 3.SNL-vzhod, Grad : Avto Rajh Ljutomer, Grad, 14.9.2014 ob 16.30
11.09.2014 ob 16.30
2. kolo pokala, mladinci - Gančani: Avto Rajh Ljutomer
Mladinci, Gančani

2. kolo pokala, mladinci - Gančani: Avto Rajh Ljutomer, Gančani, 11.9.2014
10.09.2014 ob 16.30
2.kolo pokala - Nk Ljutomer : Aqua Ižakovci
Člani, Stadion Ljutomer

2. kolo pokala MNZ MS, Nk Avtorajh Ljutomer : Aqua-Ižakovci, sreda 10.9.2014, Ljutomer
06.09.2014 ob 17:00
NK Avto Rajh Ljutomer : ŠNK Bakovci
Člani, Stadion Ljutomer

NK Avto Rajh Ljutomer: ŠNK Bakovci, 3.kolo ob 17.00
06.09.2014 ob 16:00
Tromejnik : Avto rajh Ljutomer
Mladinci, Kuzma

3.kolo, Tromejnik : Avto Rajh Ljutomer, 16:00
03.09.2014 ob 16.30
NK Avtorajh Ljutomer : Aqua-Ižakovci, 2.krog pokala
Člani, Ljutomer

Nk Avtorajh Ljutomer : Aqua-Ižakovci
30.08.2014 ob 17:00
Nafta 1903 : Avto Rajh Ljutomer, 2.kolo, 3 SNL-vzhod
Člani, Lendava

Nafta 1903 : Avto Rajh Ljutomer, 2.kolo, 3 SNL-vzhod
23.08.2014 ob 17.30
1. kolo - 1. MNL mladinci - Čarda : Avto Rajh Ljutomer
Mladinci, Martjanci

Čarda : Avto Rajh Ljutomer
23.08.2014 ob 17:30
1. kolo - 3.SNL vzhod, NK Ljutomer : Črenšovci
Člani, Ljutomer

Avto Rajh Ljutomer : Črenšovci
28.07.2013 ob 19:00
Avto Rajh Ljutomer - Ormož
Člani, Ljutomer, prijateljska tekma


27.07.2013 ob 19:00
Središče ob Dravi - Avto Rajh Ljutomer
Člani, Središče ob Dravi, prijateljska tekma


08.06.2013 ob 17:30
Avto Rajh Ljutomer - Čarda
Člani, Ljutomer, 3.SNL-vzhod


05.06.2013 ob 17:00
Dravograd - Ljutomer
U-14, Dravograd, 1. SNL


03.06.2013 ob 16:30
Ljutomer, Gančani, Rakičan
U-16, Ljutomer, MNZ MS


02.06.2013 ob 17:00
Ljutomer - Tišina
Mladinci, Ljutomer, PMNL MS


01.06.2013 ob 17:00
Malečnik - Avto Rajh Ljutomer
Člani, Maribor, 3.SNL-vzhod


19.05.2013 ob 13:00
Ljutomer - Serdica
Mladinci, Ljutomer, PMNL MS


19.05.2013 ob 17:00
Odranci - Avto Rajh Ljutomer
Člani, Odranci, 3. SNL-vzhod


18.05.2013 ob 16:30
Grad - Ljutomer
Mladinci, Grad, PMNL MS


18.05.2013 ob 10:00
Mura 05 - Ljutomer
U-14, Murska Sobota, SNL-vzhod


16.05.2013 ob 17:00
Gančani, Rakičan, Ljutomer
U-16, Gančani, MNZ MS


16.05.2013 ob 18:00
Ljutomer - Mura 05
U-12, Ljutomer, MNZ MS


15.05.2013 ob 17:30
Slatina - Avto Rajh Ljutomer
Člani, Radenci; 5. krog pokalnega tekmovanja


11.05.2013 ob 11:00
Ljutomer - Šampion Celje
U-14, Ljutomer, SNL-vzhod U14


11.05.2013 ob 16:30
Gančani - Ljutomer
Mladinci, Gančani, PMNL MS


11.05.2013 ob 17:00
Avto Rajh Ljutomer - Tromejnik
Člani, Ljutomer, 3.SNL-vzhod


10.05.2013 ob 17:30
Ljutomer - Čarda
Mladinci, Ljutomer; PMNL MS


05.05.2013 ob 17:00
Kovinar Štore - Avto Rajh Ljutomer
Člani, Štore; 3. SNL-vzhod


04.05.2013 ob 15:00
Pobrežje - Ljutomer
U-14, Maribor; SNL-vzhod U14


02.05.2013 ob 17:00
Bakovci - Ljutomer
U-12, Bakovci, MNL MS


28.04.2013 ob 16:00
Ljutomer - Rakičan
Mladinci, Ljutomer, PMNL MS


27.04.2013 ob 16:30
Avto Rajh Ljutomer - Šmarje pri Jelšah
Člani, Ljutomer, 3.SNL-vzhod


24.04.2013 ob 16:30
Zreče - Avto Rajh Ljutomer
Člani, Zreče, 3. SNL-vzhod


21.04.2013 ob 15:30
Kema Puconci - Ljutomer
Mladinci, Puconci, PMNL MS


20.04.2013 ob 11:00
Ljutomer - Maribor
U-14, Ljutomer; SNL U14-vzhod


20.04.2013 ob 16:30
Aha Emmi Bistrica - Avto Rajh Ljutomer
Člani, Slovenska Bistrica, 3. SNL-vzhod


07.04.2013 ob 16:00
Agroservis Beltinci - Avto Rajh Ljutomer
Člani, Beltinci, 3. SNL-vzhod


07.04.2013 ob 10:30
Ljutomer - Farmtech Veržej
U-14, Ljutomer, SNL-vzhod U14


30.03.2013 ob 11:00
Ljutomer - Poli Drava
U-14, Ljutomer, SNL U14


23.03.2013 ob 15:00
Avto Rajh Ljutomer - Grad
Člani, Ljutomer, 3. SNL-vzhod


23.03.2013 ob 15:30
Krško - Ljutomer
U-14, Krško, SNL U14


09.02.2013 ob 15:00 - zaprtega tipa
Avto Rajh Ljutomer - Zavrč
Člani, Lendava, igrišče z umetno travo


17.11.2012 ob 13:30
Avto Rajh Ljutomer - Farmtech Veržej
Člani, Ljutomer, 3. SNL


14.11.2012 ob 17:00
Celje - Ljutomer
U-14, Celje, SNL


11.11.2012 ob 13:30
Bakovci - Ljutomer
Mladinci, Bakovci, PML


10.11.2012 ob 11:00
Ljutomer - Žalec
U-14, Ljutomer, SNL


10.11.2012 ob 13:30
Čarda - Avto Rajh Ljutomer
Člani, Martjanci, 3.SNL-vzhod


03.11.2012 ob 11:00
Ljutomer - Aluminij
U-14, Ljutomer, SNL


03.11.2012 ob 14:00
Avto Rajh Ljutomer - Malečnik
Člani, Ljutomer, 3. SNL


30.10.2012 ob 14:30
Tišina - Ljutomer
Mladinci, Tišina, PMNL


28.10.2012 ob 10:30
Rakičan - Ljutomer
Člani, Rakičan, 3.SNL-vzhod


27.10.2012 ob 11:00
Kovinar - Ljutomer
U-14, Maribor, SNL


24.10.2012 ob 15:30
Farmtech Veržej - Ljutomer
Mladinci, Veržej, pokal MNZ MS


24.10.2012 ob 15:30
Agroservis Beltinci - Avto Rajh Ljutomer
Člani, Beltinci, pokal MNZ MS


20.10.2012 ob 11:00
Ljutomer - Dravograd
U-14, Ljutomer, SNL


20.10.2012 ob 15:30
Avto Rajh Ljutomer - Odranci
Člani, Ljutomer, 3. SNL


19.10.2012 ob 16:00
Ljutomer - Ižakovci
Mladinci, Ljutomer, PML


14.10.2012 ob 16:00
Tromejnik - Avto Rajh Ljutomer
Člani, Tromejnik, 3.SNL-vzhod


13.10.2012 ob 15:00
Železničar - Ljutomer
U-14, Maribor, SNL


13.10.2012 ob 15.00
Serdica - Ljutomer
Mladinci, Serdica, PMLMS


07.10.2012 ob 15:00
Ljutomer - Gančani
Mladinci, Ljutomer, PML


06.10.2012 ob 11:00
Ljutomer - Mura 05
U-14, Ljutomer, SNL


06.10.2012 ob 16:00
Avto Rajh Ljutomer - Kovinar Štore
Člani, Ljutomer, 3. SNL


04.10.2012 ob 17:00
Ljutomer - Bakovci
U-12, Ljutomer; liga MNZ MS


04.10.2012 ob 16:00
Turnir kadetske lige
U-16, Gančani, liga MNZ MS


29.09.2012 ob 16:00
Šmarje pri Jelšah - Avto Rajh Ljutomer
Člani, Šmarje pri Jelšah, 3.SNL-vzhod


29.09.2012 ob 16:30
Šampion Celje - Ljutomer
U-14, Celje, SNL


27.09.2012 ob 16:00
Ljutomer - Lesoplast Križevci
Mladinci, Ljutomer, mladinski pokal


26.09.2012 ob 16:00
Avto Rajh Ljutomer - Roma
Člani, Ljutomer, članski pokal


22.09.2012 ob 11:00
Ljutomer - Pobrežje
U-14, Ljutomer, SNL


22.09.2012 ob 16:30
Avto Rajh Ljutomer - Aha Emmi Bistrica
Člani, Ljutomer, 3. SNL


21.09.2012 ob 16:00
Turnir U8
U-8, Ljutomer, MNL MS


20.09.2012 ob 16:00
Turnir kadetske lige
U-16, Ljutomer, MNL MS


20.09.2012 ob 17:00
Farmtech Veržej - Ljutomer
U-12, Veržej, MNL MS


18.09.2012 ob 16:00
Turnir U10
U-10, Ljutomer, MNL MS


16.09.2012 ob 14:00
Rakičan - Ljutomer
Mladinci, Rakičan, PNL


15.09.2012 ob 10:00
Turnir U10
U-10, Murska Sobota, MNL MS


15.09.2012 ob 16:00
Maribor - Ljutomer
U-14, Maribor, SNL


13.09.2012 ob 16:00
Ljutomer - Rakičan
Mladinci, Ljutomer, mladinski pokal


09.09.2012 ob 16:00
Ljutomer - Kema Puconci
Mladinci, Ljutomer, PML


08.09.2012 ob 11:00
Ljutomer - Jarenina
U-14, Ljutomer, SNL


08.09.2012 ob 17:00
Ljutomer - Agroservis Beltinci
Člani, Ljutomer, 3. SNL


05.09.2012 ob 17:00
Ljutomer - Celje
U-14, Ljutomer, SNL


02.09.2012 ob 17:00
Grad - Ljutomer
Člani, Grad, 3. SNL


01.09.2012 ob 11:00
Farmtech Veržej - Ljutomer
U-14, Veržej, SNL


29.08.2012 ob 17:30
Poli Drava - Ljutomer
U-14, Ptuj, SNL


28.08.2012 ob 17:00
Ljutomer - Tromejnik
Mladinci, Ljutomer, mladinski pokal


26.08.2012 ob 11:00
Ljutomer - Krško
U-14, Ljutomer, SNL


25.08.2012 ob 17:30
Ljutomer - Zreče
Člani, Ljutomer, 3. SNL


19.08.2012
Odranci - Ljutomer
Člani, Odranci; prijateljska tekma


18.08.2012 ob 11:00
Rudar Velenje - Ljutomer
U-14, Velenje, 1. SNL


15.08.2012 ob 18.00
Mura 05 - Ljutomer
Člani, Murska Sobota; prijateljska tekma


12.08.2012
Nedelišće (Hrvaška) - Ljutomer
Člani, Nedelišće; prijateljska tekma


08.08.2012
Radje ob Dravi - Ljutomer
Člani, Radlje ob Dravi


04.08.2012 ob 10.30
Ljutomer - Pobrežje
Člani, Ljutomer; Lebarjev memorial


04.08.2012 ob 14.00 oz.16.00
Tekma za 1. oz. 3. mesto
Člani, Ljutomer; Lebarjev memorial


02.08.2012 ob 18.00
Drava - Ljutomer
Člani, Ptuj; prijateljska tekma


29.07.2012 ob 18.00
Plitvica (Hrvaška) - Ljutomer
Člani, Plitvica


22.07.2012 ob 18.00 (zaprto za javnost)
Ljutomer - Polet (Hrvaška)
Člani, Ljutomer; prijateljska tekma


24.06.2012 ob 11:00
Kvalifikacije za prvo ligo Ljutomer - Drava
U-14, Ljutomer


10.06.2012 ob 15:00
Ljutomer - Brežice
U-16, Ljutomer, 2. SKL


10.06.2012 ob 17:00
Ljutomer - Brežice
Mladinci, Ljutomer, 2. SML


09.06.2012 ob 10:00
Turnir U10
U-10, Lipa, MNL MS


09.06.2012 ob 10:00
Turnir U10
U-10, Beltinci, MNL MS


09.06.2012 ob 17:30
Ljutomer - Kobilje
Člani, Ljutomer, PNL


07.06.2012 ob 17:00
Zaključni turnir U12 - dve ekipi
U-12, Veržej, MNL MS


05.06.2012 ob 17:00
Turnir U8
U-8, Apače, MNL MS


01.06.2012 ob 16:30
ŽNK Pomurje - Ljutomer
U-12, Beltinci, MNL MS


29.05.2012 ob 17.30
Tromejnik Goričanka - Ljutomer
U-14, Tromejnik, MNL MS


29.05.2012 ob 17:00
Turnir U8
U-8, Apače, MNL MS


20.05.2012 ob 15:00
Šmartno - Ljutomer
U-16, Šmartno, 2.SKL-vzhod


20.05.2012 ob 17:00
Šmartno - Ljutomer
Mladinci, Šmartno, 2.SML-vzhod


19.05.2012 ob 10:00
Turnir U8
U-8, Martjanci, MNL MS


19.05.2012 ob 17:30
Kema Puconci - Ljutomer
Člani, Puconci, PNL


17.05.2012 ob 17:30
Beltinci - Ljutomer
U-12, Beltinci, MNZ MS


15.05.2012 ob 17:30
Grad - Ljutomer
U-14, Grad, MNZ MS


13.05.2012 ob 15:00
Tehnostroj Veržej - Ljutomer
U-16, Veržej, 2.SKL-vzhod


13.05.2012 ob 17:00
Tehnostroj Veržej - Ljutomer
Mladinci, Veržej, 2.SML-vzhod


12.05.2012 ob 10:00
Turnir U10
U-10, Veržej, MNL MS


12.05.2012 ob 17:00
Apače - Ljutomer
Člani, Apače, PNL


10.05.2012 ob 17:30
Mura 05 - Ljutomer
U-14, Murska Sobota, MNL MS


08.05.2012 ob 17:30
Ljutomer - Veržej
U-14, Ljutomer, MNL MS


05.05.2012 ob 10.00
Ljutomer - turnir
U-8, Ljutomer, MNL MS


05.05.2012 ob 10.00
Ljutomer - turnir
U-10, Ljutomer, MNL MS


05.05.2012 ob 17.00
Ljutomer - Hodoš
Člani, Ljutomer, PNL


03.05.2012 ob 17.30
Ljutomer - Rakičan
U-12, Ljutomer, MNL MS


02.05.2012 ob 17.00
GMT Bogojina - Ljutomer
Člani, Bogojina, PNL


29.04.2012 ob 14.30
Železničar - Ljutomer
U-16, Maribor, 2.SKL-vzhod


29.04.2012 ob 16.30
Železničar - Ljutomer
Mladinci, Maribor, 2.SML-vzhod


29.04.2012 ob 17.00
Gančani - Ljutomer
Člani, Gančani, PNL


22.04.2012 ob 14.00
Ljutomer - Aha Emmi Bistrica
U-16, Ljutomer, 2. SKL


22.04.2012 ob 16.00
Ljutomer - Aha Emmi Bistrica
Mladinci, Ljutomer, 2 SML


21.04.2012 ob 16.30
Ljutomer - Dobrovnik
Člani, Ljutomer, PNL


15.04.2012 ob 14.30
Nissan Ferk Jarenina - Ljutomer
U-16, Jarenina, 2. SKL-vzhod


15.04.2012 ob 16.30
Nissan Ferk Jarenina - Ljutomer
Mladinci, Jarenina, 2. SML-vzhod


14.04.2012 ob 15.30
Agroservis Beltinci - Ljutomer
Člani, Beltinci, PNL


10.04.2012 ob 17.00
Ljutomer - Gančani
U-14, Ljutomer, MNL MS


09.04.2012 ob 14.30
Ljutomer - Ormož
U-16, Ljutomer, 2.SKL


09.04.2012 ob 16.30
Ljutomer - Ormož
Mladinci, Ljutomer, 2.SML


07.04.2012 ob 16.30
Ljutomer - Virs Bistrica
Člani, Ljutomer, PNL


01.04.2012 ob 14.00
Pohorje - Ljutomer
U-16, Ruše, 2. SKL-vzhod


01.04.2012 ob 16.00
Pohorje - Ljutomer
Mladinci, Ruše, 2. SML-vzhod


01.04.2012 ob 16.00
Hotiza - Ljutomer
Člani, Hotiza, PNL


25.03.2012 ob 14.00
Ljutomer - Dravinja
U-16, Ljutomer; 2. SKL


25.03.2012 ob 16.00
Ljutomer - Dravinja
Mladinci, Ljutomer, 2.SML


24.03.2012 ob 15.00
Ljutomer - Šalovci
Člani, Ljutomer, PNL


21.03.2012 ob 15.30
Tehnostroj Veržej - Ljutomer
Mladinci, Veržej


10.03.2012 ob 15.00
Rakičan - Ljutomer
Člani, Rakičan


04.03.2012 ob 15.00
Središče - Ljutomer
Člani, Središče ob Dravi


04.03.2012 ob 8.45
Zimska liga 2011/2012
U-12, ŠIC Ljutomer


03.03.2012 ob 14.00
Odranci - Ljutomer
Člani, Odranci


26.02.2012 ob 9.00
Ljutomer - Ormož
Člani, Murska Sobota; umetna trava


25.02.2012 ob 16.00
Ljutomer - Tromejnik
Člani, Murska Sobota; umetna trava


22.02.2012 ob 14.00
Mura 05 - Ljutomer
U-14, Murska Sobota, umetna trava


20.02.2012 ob 13.00
Mura (kadeti) - Ljutomer (mladinci)
Mladinci, Murska Sobota, umetna trava


19.02.2012 ob 8.00
Turnir mlade zvezde 2012
U-10, Turnišče; dvorana OŠ Turnišče


18.02.2012 ob 16.30
Zavrč - Ljutomer
Člani, Kidričevo; umetna trava


18.02.2012 ob 8.00
Turnir mlade zvezde 2012
U-12, Turnišče, dvorana OŠ Turnišče


12.02.2012 ob 8.30
Zimska liga 2011/2012
U-8, ŠIC Ljutomer


11.02.2012 ob 8.30
Turnir v Ljutomeru
U-12, Ljutomer


Naslednje tekme
Trenutno ni prihajajočih tekem

3. SNL - vzhod

3. SNL VZHOD 2017/18

9. krog - 15.10.17

#KlubŠTZNPGR 
1.Polana990029:427
2.Odranci980124:824
3.Lušt Beltinci962119:620
4.Hotiza960324:918
5.Tromejnik G-Sukič942318:1714
6.Avto Rajh Ljutomer941418:2013
7.Grad931514:1110
8.Bogojina931510:2110
9.Radenska Slatina930611:249
10.ŠNK Radgona930610:239
11.Rakičan922511:208
12.Črenšovci921613:227
13.Turnišče921611:217
14.Čarda Martjanci913515:216