Spored tekem

Sezona 2015/2016 » 3.SNL - Vzhod » Program tekmovanja

15. KROG: (19./20.03.2016)

                                            PARI

DAN IGRANJA

URA

Lesoplast Križevci : Avto Rajh Ljutomer

NED.

15.00

Rakičan : NŠ Mura

NED.

10.30

Odranci : ŠNK Bakovci

NED.

15.00

Črenšovci : Grad

SOB.

15.00

Tromejnik G-Sukič : Polana

NED.

15.00

Turnišče : ND Lušt Beltinci

NED.

15.00

Čarda : Nafta 1903

NED.

15.00

 

16. KROG: (26./28.03.2016)

PARI

DAN IGRANJA

URA

Avto Rajh Ljutomer : Čarda

SOB.

15.00

Nafta 1903 : Turnišče

SOB.

15.00

ND Lušt Beltinci : Tromejnik G-Sukič

SOB.

15.00

Polana : Črenšovci

SOB.

15.00

Grad : Odranci

SOB.

15.00

ŠNK Bakovci : Rakičan

SOB.

15.00

NŠ Mura : Lesoplast Križevci

SOB.

15.00

 

17. KROG: (02./03.04.2016)

PARI

DAN IGRANJA

URA

NŠ Mura : Avto Rajh Ljutomer

NED.

16.00

Lesoplast Križevci : ŠNK Bakovci

NED.

16.00

Rakičan : Grad

NED.

10.30

Odranci : Polana

NED.

16.00

Črenšovci : ND Lušt Beltinci

SOB.

16.00

Tromejnik G-Sukič : Nafta 1903

NED.

16.00

Turnišče : Čarda

NED.

16.00

 

18. KROG: (09./10.04.2016)

PARI

DAN IGRANJA

URA

Avto Rajh Ljutomer : Turnišče

SOB.

16.00

Čarda : Tromejnik G-Sukič

NED.

16.00

Nafta 1903 : Črenšovci

SOB.

16.00

ND Lušt Beltinci : Odranci

NED.

16.00

Polana : Rakičan

NED.

16.00

Grad : Lesoplast Križevci

NED.

16.00

ŠNK Bakovci : NŠ Mura

SOB.

16.00

 

19. KROG: (16./17.04.2016)

PARI

DAN IGRANJA

URA

ŠNK Bakovci : Avto Rajh Ljutomer

SOB.

16.30

NŠ Mura : Grad

NED.

16.30

Lesoplast Križevci : Polana

NED.

16.30

Rakičan : ND Lušt Beltinci

NED.

10.30

Odranci : Nafta 1903 – IGRIŠČE NAFTA 1903

SOB.

16.30

Črenšovci : Čarda

SOB.

16.30

Tromejnik G-Sukič : Turnišče

NED.

16.30

 

20. KROG: (23./24.04.2016)

PARI

DAN IGRANJA

URA

Avto Rajh Ljutomer : Tromejnik G-Sukič

SOB.

16.30

Turnišče : Črenšovci

NED.

16.30

Čarda : Odranci

NED.

16.30

Nafta 1903 : Rakičan

SOB.

16.30

ND Lušt Beltinci : Lesoplast Križevci

NED.

16.30

Polana : NŠ Mura

NED.

16.30

Grad : ŠNK Bakovci

NED.

16.30

 

21. KROG: (27.04.2016) - SREDA 

PARI

DAN IGRANJA

URA

Grad : Avto Rajh Ljutomer

SRE.

17.00

ŠNK Bakovci : Polana

SRE.

17.00

NŠ Mura : ND Lušt Beltinci

SRE.

17.00

Lesoplast Križevci : Nafta 1903

SRE.

17.00

Rakičan : Čarda

SRE.

10.30

Odranci : Turnišče

SRE.

17.00

Črenšovci : Tromejnik G-Sukič

SRE.

17.00

 

22. KROG: (30.04. in 02.05.2016)

PARI

DAN IGRANJA

URA

Avto Rajh Ljutomer : Črenšovci

SOB.

17.00

Tromejnik G-Sukič : Odranci

PON.

17.00

Turnišče : Rakičan

PON.

17.00

Čarda : Lesoplast Križevci

PON.

17.00

Nafta 1903 : NŠ Mura

SOB.

17.00

ND Lušt Beltinci : ŠNK Bakovci

PON.

17.00

Polana : Grad

PON.

17.00

 

23. KROG: (07./08.05.2016)

PARI

DAN IGRANJA

URA

Polana : Avto Rajh Ljutomer

NED.

17.00

Grad : ND Lušt Beltinci

NED.

17.00

ŠNK Bakovci : Nafta 1903 – IGRIŠČE NAFTA 1903

SOB.

17.00

NŠ Mura : Čarda

NED.

17.00

Lesoplast Križevci : Turnišče

NED.

17.00

Rakičan : Tromejnik G-Sukič

NED.

10.30

Odranci : Črenšovci

NED.

17.00

 

24. KROG: (15.05.2016)

PARI

DAN IGRANJA

URA

Avto Rajh Ljutomer : Odranci

NED.

17.30

Črenšovci : Rakičan

NED.

17.30

Tromejnik G-Sukič : Lesoplast Križevci

NED.

17.30

Turnišče : NŠ Mura

NED.

17.30

Čarda : ŠNK Bakovci

NED.

17.30

Nafta 1903 : Grad

NED.

17.30

ND Lušt Beltinci : Polana

NED.

17.30

 

25. KROG: (22.05.2016)

PARI

DAN IGRANJA

URA

ND Lušt Beltinci : Avto Rajh Ljutomer

NED.

17.30

Polana : Nafta 1903

NED.

17.30

Grad : Čarda

NED.

17.30

ŠNK Bakovci : Turnišče

NED.

17.30

NŠ Mura : Tromejnik G-Sukič

NED.

17.30

Lesoplast Križevci : Črenšovci

NED.

17.30

Rakičan : Odranci

NED.

17.30

 

26. KROG: (29.05.2016)

PARI

DAN IGRANJA

URA

Avto Rajh Ljutomer : Rakičan

NED.

17.30

Odranci : Lesoplast Križevci

NED.

17.30

Črenšovci : NŠ Mura

NED.

17.30

Tromejnik G-Sukič : ŠNK Bakovci

NED.

17.30

Turnišče : Grad

NED.

17.30

Čarda : Polana

NED.

17.30

Nafta 1903 : ND Lušt Beltinci

NED.

17.30


« nazaj
Naslednje tekme
Trenutno ni prihajajočih tekem

3. SNL - vzhod

3. SNL VZHOD 2016/17

26. krog - 28.05.17

#KlubŠTZNPGR 
1.Nafta 190326212382:1765
2.NŠ Mura262033100:1763
3.Odranci26193456:3160
4.Lušt Beltinci26154753:2449
5.Avto Rajh Ljutomer261321148:3941
6.Tromejnik G-Sukič261141137:4037
7.Hotiza261031341:6133
8.Čarda Martjanci26871139:5731
9.Polana26931438:5330
10.Rakičan26841431:6128
11.Grad26741526:5525
12.GMT Bogojina26741522:6525
13.Turnišče26641628:5022
14.ŠD NK Križevci26332023:5412