Aktualno

ZMAGA PROTI NK RAKIČANU

ZMAGA PROTI NK RAKIČANUV soboto so se člani NK AVTO RAJH LJUTOMER pomerili v 3. krogu pomurske nogometne lige proti ekipi NK RAKIČAN in zmagali z 5:2.
Prvi polčas se je končal z rezultatom 2:1 za domače, ko sta za ljutomerčane zadela debitant v dresu Ljutomera SAŠO KOLMAN in LUKA MADON. Za goste je zadetek iz 11m dosegel ROK GODVAJS
V drugem polčasu so domači še naprej napadali in dosegli še tri zadetke. V 66. minuti je zadel PRIMOŽ PANIČ, vodstvo pa je v 77. minuti povišal LUKA NEMEC. Gostje so v 82. minuti znižali rezultat, ko je zadel BLAŽ RAJNAR. končni rezultat pa je v 85. minuti dosegel MIHA KAVČIČ.
To je bila druga zaporedna zmaga NK AVTO RAJH LJUTOMER, ki z dvema zmagama in enim porazom trenutno zaseda 6. mesto na lestvici, kjer vodstvo z tremi zmagammi zaseda ekipa NK ODRANCI. Naslednja tekma nas čaka v nedeljo ob 16.00, ko se odpravljamo v Križevce.