Aktualno

Zmaga proti Gradu in Tromejniku

petek, 7. september 2018 ob 06:14
Zmaga proti Gradu in TromejnikuNK Avto Rajh Ljutomer je v teh dneh odigral dve tekmi v 3.SNL-vzhod. V nedeljo so se na goričkem pomerili z NK Tromejnikom, v sredo pa so doma gostili ekipo NK Grad. Obakrat je naša ekipa bila uspešna in zabeležila že tretjo zmago v jesenskem delu prvenstva.
V nedeljo so se odpravili k NK Tromejniku, ki jim letos ne gre vse po načrtih saj zasedajo zadnje mesto na lestvici. Začetek se je za naše člane začel slabo, saj so v 14.minuti že zaostajali z 1:0, ko je po napaki obrambe ljutomerčanov zadel Rok Bokan in Tromejnik popeljal v vodstvo. Vodstvo ni trajalo dolgo, ko je v 22.minuti za izenačenje poskrbel Alen Brumen. Ljutomer je do konca polčasa poskrbel za vodstvo, ko je v 34.minuti zadel Dejan Kociper. V drugem polčasu je nato za Ljutomer zadel še Tilen Nemec in povišal vodstvo Ljutomera na 1:3. V izdihljajih tekme je svoj drugi zadetek za goste dosegel še Rok Bokan in postavil končni izid 2:3.
NK TROMEJNIK : NK LJUTOMER 2:3 (1:2)
Strelci: Bokan 14`, 91`; Brumen 22`, Kociper 34`, Nemec T. 63`

V sredo pa so naši člani odigrali že tekmo 4.kroga, ki bi morala biti odigrana v soboto. V Ljutomer je prišla neugodna ekipa iz Grada. Naši člani so v tekmo šli odločno in od prve minute narekovali tempo tekme. Po številnih priložnostih, se jim je odprlo v 20.minuti, ko je po zmešnjavi v kazenskem prostoru zadel Dejan Kociper. Izid polčasa je bil 1:0 za domačo ekipo. V drugi polčas so naši šli še bolj odločno v tekmo, kar se jim je obrestovali v 63.minuti, ko je z izjemnim prostim strelom vodstov Ljutomera povišal Alen Brumen. Le 2 minuti kasneje povišanje vodstva na 3:0. Spet z izjemnim strelom je svojo strelsko formo potrdil A. Brumen in tako postavil končni izid 3:0 za NK Avto Rajh Ljutomer.
NK Avto Rajh Ljutomer trenutno zaseda 1.mesto na lestvici 3.SNL-vzhod in ima po nepopolnem krogu 3 točke prednosti pred zasledovalci.
Ta vikend ima Ljutomer prosto, v sredo 12.9. sledi pokalna tekma doma proti NK Apače, v nedeljo 16.9. pa sledi gostovanje v Turnišču.
NK AVTO RAJH LJUTOMER : NK GRAD 3:0 (1:0)
Strelci: Kociper 20`, A. Brumen 63`, A. Brumen 65`