Aktualno

NEODLOČENO PROTI NK HOTIZI

torek, 28. avgust 2018 ob 14:11
NEODLOČENO PROTI NK HOTIZIV soboto, 25.8. sta se v 2. krogu v ŠRC Ljutomer pomerili domača ekipa Nk Avto Rajh Ljutomer in NK Hotiza. Po visoki zmagi v uvodnem krogu 3.SNL-vzhod je ljutomerska ekipa tekmo končala nedoločeno 1:1.
Tekma se še ni prav razživela in je že sledil šok za domače navijače. V 8.minuti so gostje v gneči v kazenskem prostoru prišli do vodstva z 0:1. Zadetek za goste iz Hotize je dosegel Zagorec Adam. Naši člani so celoten polčas poizkušali doseči izenačujoč zadetek, ampak so bili premalo zbrani ob zaključku akcije. Tako se je prvi polčas končal z minimalnim vodstvom gostov. V drugem polčasu smo gledali enosmerni promet proti vratom Hotize, ki je več ali manj poizkušala presenetiti z protinapadi, ampak so ljutomerčani bli prealo odločni. Nato je prišla 72.minuta in videli smo izenačujoč zadetek. Z glavo je iz bližine zadel M. Rakovec. Ljutomer še je do konca tekme poizkušal doseči zmago, a se na žalost ni izšlo. Tako se je tekma končala z 1:1.
Naslednjo tekmo ima Ljutomer v nedeljo, 2.9.2018 ko nbodo igrali v gosteh pri Tromejniku.