Aktualno

VISOKA ZMAGA ZA UVOD V SEZONO

torek, 21. avgust 2018 ob 06:57
VISOKA ZMAGA ZA UVOD V SEZONOV nedeljo, 19.8.2018 se je začela nova sezona 3. SNL-vzhod, ki je letos skrčena na samo 10 ekip. Naši člani so se že v uvodnem krogu pomerili z zelo neugodno ekipo iz NK Polane, katero je letos okrepil lanskoletni član KN Ljutomer, Andrej Lotrič.
Uvod tekme se je začel sanjsko, saj je v 4. minuti za presenečenje poskrbel kapetan Primož Munda in povedel ljutomerčane v vodstvo. Domači so ves čas pritiskali in si ustvarili tudi nekaj priložnosti, a so bili premalo zbrani v zaključku. Nato je sledil spet šok v Polani, ko je v 26.minuti vodstvo Nk Ljutomer povišal Primož Panič. Prvi polčas se je tako končal z 0:2
V drugi polčaas so domači krenili po izenačenje, a je že v 50.minuti sledilo povišanje vodstva. Že drugič na tekmi je zadel P. Munda. Do konca tekme so še naši 2x zadeli. Natančna sta bila P. Panič in D. Kociper. Čestitke ekipi Nk Vato Rah Ljutomer za visoko zmago in prve tri točke v novi sezoni.
V soboto sledi prva domača tekmo, ko v Ljutomer prihaja ekipa iz Hotize.