Aktualno

Tretja zmaga v spomladanskem delu

torek, 11. april 2017 ob 07:10
Tretja zmaga v spomladanskem deluEkipa NK Avto Rajh Ljutomer se je v 18. krogu 3.SNL-vzhod pomerila proti ekipi NK Tromejnik G.-Sukič in zabeležila tretjo zmago. Po porazu prejšnji teden v Odrancih z 3:1 so bili igralci NK Ljutomer odločeni, da doma ne izgubijo točk. Po slabem prvem polčasu so ljutomerčani v slačilnici strnili svoje vrste in zaigrali mnogo bolje, kar so nadgradili z dvema zadetkoma. V 65. minuti je po podaji Lotriča svoj "prvenec" v letošnji sezoni zabil Tine Celec. Ljutomer je še naprej pritiskal in 8 minut kasneje prišel do povišanja vodstva, ko je v 73. minuti iz kota zadel Nino Bertalanič.
Ljutomer trenutno zaseda 5. mesto na lestvici in so v tem krogu prehitali prav Tromejnik. V soboto čaka naše člane gostovanje pri predzadnji ekipi NK Grad. Vabljeni

Avto Rajh Ljutomer - Tromejnik G-Sukič 2:0 (0:0)
80; Celec 65., Bertalanič 73.

Avto Rajh Ljutomer: Lovrenčič Tjaž, Bertalanič Nino, Hriberšek Matjaž, Celec Tine (87./Mihalič David), Jelen Patrick, Lotrič Andrej, Munda Primož, Brumen Alen (58./Šumak Žiga), Kardinar Niko (77./Fijavž Sašo), Markovič Tomaž, Panič Primož; trener: Zemljič Boštjan

Tromejnik G-Sukič: Šafer Jaka, Lovrec Rok (87./Bokan Blaž), Seršen Primož (71./Zrim Ludvik), Rogač Matej, Grah Damjan, Kocuvan Žan, Kotnik Luka, Levačić Saša, Bokan Rok, Kamenica Benjamin (60./Hager Dejan), Kous Blaž; trener: Čontala Damir