Aktualno

LJUTOMER Z ZMAGO IZ FAZANERIJE

torek, 18. oktober 2016 ob 07:01
Avto Rajh Ljutomer, se je v nedeljo, 16. oktobra, v 9. krogu 3. SNL - vzhod, odpravil na gostovanje k visokoleteči Muri, ki letos ne skriva ambicij, da se povzpne ligo višje. A jim je tokrat na Fazaneriji ponovno nasproti stal Ljutomer, kateremu niso bili kos, kot že letos aprila v tekmi prejšnje sezone.
Ljutomer je zmagal z rezultatom 2:1, vsi goli pa so bili doseženi že v prvem polčasu. Muraši so sicer povedli v 19. minuti, ko je zadel Amadej Maroša, a je Ljutomeru uspel preobrat še do konca polčasa. V 28. minuti je zadel Rok Kocuvan, mož odločitve pa je ponovno bil Luka Ciglarič, ki je v 42. minuti zadel iz enajstih metrov.
Ljutomer je sicer tekmo končal z dvema igralcema manj, saj sta v zaključku tekme bila izključena Kocuvan v 90. minuti in Matjaž Hriberšek v 97. minuti, kar pa Muri ni kaj dosti pomagalo.
Ljutomer trenutno zaseda še venod 6. mesto na lestvici, kjer z šestimi točkami zaostaja za vodilno Nafto in tri točke za tretjeuvrščenimi Odranci. Naslednjo tekmo ima Ljutomer v soboto 22.10.2016 ob 15.00 v Ljutomeru proti NK Čarda Martjanci. Vljudno vabljeni!

NŠ Mura - Avto Rajh Ljutomer 1:2 (1:2)
400; Maroša 19.; Kocuvan 28., Ciglarič 42. (11-m)

NŠ Mura: Luk Aleš, Karas Mihael (62./Kurež Robert), Tomažič Šeruga David, Maroša Amadej, Nemec Tilen (69./Kolar Tim), Vaš Arpad, Lukač Borut, Celec Saša, Kisilak Niko, Šalamun Luka, Atanasov Darko; trener: Fridl Franc ml.

Avto Rajh Ljutomer: Lovrenčič Tjaž, Bertalanič Nino, Kocuvan Rok, Hriberšek Matjaž, Vinkovič David, Ciglarič Luka (72./Semenič Tilen), Munda Primož (67./Panič Primož), Brumen Alen, Kardinar Niko, Markovič Tomaž, Šumak Žiga (62./Bogdan Tadej); trener: Zemljič Boštjan