Aktualno

Visoka zmaga doma proti Gradu

ponedeljek, 26. september 2016 ob 14:09

V soboto 24.9.2016 sta se na stadionu v Ljutomeru pomerili ekipi NK Avto Rajh Ljutomer in zadnjeuvrščena ekipa 3.SNL-vzhod NK Grad. Po pričakovanjih so bili boljši ljutomerčani, ki so slavili z prepričljivih 6:0.
Že v uvodu tekme smo videli prevlado Ljutomera, ki je hotel hitro doseči zadetek, kar se je tudi zgodilo. Že v 5.minuti srečanja smo videli vodstvo Ljutomera, ko je zadel L. Ciglarič. Do drugega zadetka smo morali čakati do 32.minute, ko je vodstvo povišal A. Brumen. Do konca polčasa smo še videli en zadetek, ko je po podaji iz kota najvišje skočil kapetan P. Munda in postavil izid polčasa 3:0 za NK Avto Rajh Ljutomer.
V drugem polčasu smo gledali isto zgodbo kot v prvem polčasu, ko so večinoma časa bili pri žogi ljutomerčani. Premoč je že takoj v 3.minuti nadaljevanja kronal L. Ciglarič, ko je po prekršku v kazenskem prostoru zadel iz 11-m. Do konca tekme so domačini zadeli še dvakrat. Dvakratni strelec je bil L. Ciglarič, ki je tako dosegel štiri zadetke. zadetke je dosegel v 58. in 78. minuti.
Tako je Ljutomer prišel do visoke zmage in trenutno zaseda 5. mesto na lestvici. Naslednji vikend se odpravljajo na gostovanje v Turnišče. Tekma bo v nedeljo 2.10.2016 ob 16.00.

Avto Rajh Ljutomer : Grad  6:0 (3:0)

Strelci: 1:0 Ciglarič (5), 2:0 Brumen (32), 3:0 Munda (41), 4:0 Ciglarič (48 – 11m), 5:0 Ciglarič (58), 6:0 Ciglarič (78)

Gledalcev: 70

Avto Rajh Ljutomer: Mlinarič, Hriberšek, Ciglarič, Munda, Brumen (od 54. Jelen), Kardinar, Markovič, Semenič (od 54. Semenič), Šumak (od 61. Kocuvan R.), Kocuvan Ž., Panič

GradKlemenčič, Potrč, Vrabelj, Krauthaker, Gaber (od 52. Kolmanko), Vöröš, Buček Huber, Potočnik, Slana, Vuković (od 58. Ribaš), Marič (od 61. Kovač).